Öncelikle Platformumuzun fikir babası, kurucusu ve bugünlere gelmesine vesile olan, 2018 Ekim ayında  kaybettiğimiz Onursal Başkanımız Mithat YÜMLÜ’ü saygı, sevgi ve hürmetle anıyoruz. 

Başladığımız dönemden bugüne kadar kendimizi geliştirmek, topluma yarar sağlamak, PERPA’yı tanımak, tanıtmak adına birçok değerli proje yaptık.

Pergip olarak çıktığımız bu yolda; hiçbir çıkar sağlamadan, en ufak menfaat düşünmeden, mevki, makam koltuk düşüncesine girmeden, sadece komşuluk ilişkilerimizi geliştirmeyi, farkındalık oluşturmayı, özellikle PERPA’lı olmayı, PERPA kimliği kazandırmayı, ticaretimizi güçlendirmeyi, birlik, beraberlik ve ahilik duygusunu geliştirmeyi amaç edindik.

Bu kapsamda; PERPA’yı tanımak, sorunlarımızı ve önerilerimizi dile getirmek adına Blok Yöneticilerini toplantılarımızda ağırladık.

Şu anda PERPA TV youtube kanalında yayında bulunan Diksiyon ve Görgü Kuralları Eğitimimiz milyonlarca kişiye ulaşmış durumda.

BKM CEO’su Sayın Zümrüt Arol BEKÇE hanımefendiyi ağırladık.

Hayatın önemini, küçük dokunuşların bile yaşam kurtardığını ülkemizin önemli kurumlarından Kızılay ile birlikte yaptığımız İlk Yardım Eğitiminden Öğrendik.

Zorlu koşulların birlik ve beraberlik ile aşılabileceğini en iyi gösteren Aşure etkinliğimizde PERPA’lılara ikramda bulunduk.

Toplumsal Duyarlılıkta Otizm Semineri ile farkındalık konusuna değindik. 

Duayen Spor Spikeri İlker Yasin’i konuk ettiğimiz İŞ’te Spor Söyleşisi ile yine kendi sektörünün lider pozisyonundaki İş insanını PERPA’lılarla buluşturduk.

İş geliştirme konularına değindiğimiz toplantılarımızın yanı sıra iş güvenliği ve şirket içi bilgilendirmelerin de konuşulduğu düzenli toplantılarımızı, 15 günde bir PERGİP ailesi olarak gerçekleştirdik.

PERGİP olarak bizlere duymuş olduğunuz güveni boşa çıkartmamak adına kendimizden, zamanımızdan ödün vererek azami çabayı göstermeye çalıştık takdirlerinize sunuyoruz.

Saygılarımızla

PERPA GENÇ İŞ İNSANLARI PLATFORMU